6.04.2022У нас з’явився апарат JettPlasma — який використовують для омолодження.

В офтальмологічному кабінеті «Окуліст», постійно проводиться поновлення найсучаснішою  апаратурою.  Завжди слідкуємо за новинами в медицині, зокрема офтальмології.

У нас з’явився апарат JettPlasma — який використовують для омолодження шкіри навколо очей і в зоні носогубних складок, проводиться безопераційна блефаропластика, видалення новоутворів.

Чому Jett Plasma є новим методом лікування?

JettPlasma є  визнаним і затребуваним засобом в офтальмології та індустрії краси. Його успіх полягає у використанні сучасної технології на основі електричних розрядів – плазми (пучка електронів та іонів).

Плазмовий розряд генерується безпечною високою напругою між кінчиком приладу і шкірою пацієнта (кінчик приладу під час процедури не торкається шкіри). Завдяки дуже малому діаметру променя 0,1 мм, можна обробляти, наприклад, ділянку навколо ока, а також видаляти дрібні новоутвори між віями.

Що Jett Plasma Medical може зробити для вас?

JettPlasmaLiftMedical має 8 інтенсивностей і, отже, може застосовуватися для багатьох цілей.

Апарат використовуєть для косметичних процедур, таких як підтяжка шкіри, зменшення зморшок, відновлення сполучних тканин, підвищення еластичності тощо.

Результати косметичних процедур помітні відразу, а застосування абсолютно безболісне з тривалим ефектом.

В офтальмології прилад застосовують при блефаритах, трихіазі, для видалення папілом і гемангіом повік.

Які побічні ефекти?

Після процедури і протягом 3-7 днів відмічається почервоніння і поява дрібних кірочок, які поступово зникають.

У разі коли проводилась блефаропластика, деякий час не слід використовувати декоративну  косметику

Скільки сеансів потрібно?

При блефаропластиці без операції та при процедурах омолодження шкіри зазвичай потрібно максимум 1-3 сеанси для досягнення бажаного результату. Однак більшість пацієнтів задоволені вже після першого сеансу. У деяких випадках результати можуть бути помітні відразу. Результати після застосування JettPlasmaLift будуть розвиватися до 3 місяців після лікування і можуть зберігатися до 5 років.

Чи варто спробувати Jett Plasma Lift?

Однозначно так.

JettPlasma може бути ефективним способом видалення родимок, міліумів і папілом. Ці процедури проводяться під місцевим знечуленням і не є хірургічним способом лікування, а ефект вражаючий. Саме тому цей метод є мало травматичний і набагато доступніший, ніж хірургічні методи.

Результати можуть зберігатися до 5-7 років. Не кажучи вже про те, що час загоєння та відновлення – ніщо в порівнянні з операцією.

Запрошуємо відвідати офтальмологічний кабінет «Окуліст» .

м.Львів, пл Старий Ринок 5 .

консультація  для проведення процедур JettPlasma-  безкоштовна.

Ми допоможемо Вам бути красивими.