21.01.2022Чому сльозяться очі і що з цим робити

Дуже часто очі сльозяться через зовнішні подразники: яскраве сонце, різкий сильний  вітер, або холодне повітря. Але є і інші причини, набагато серйозніші. Постійна сльозотеча – перша ознака того, що з очима не все гаразд.

  1. Іноді неприємні відчуття в очах і поява сліз вказують на те, що з організмом щось негаразд. Такі симптоми можуть з’являтися через брак вітамінів і мікроелементів. Зазвичай турбує і швидка втомлюваність. В такій ситуації варто застосовувати вітамінні комплекси в краплях і таблетках.
  2. Неякісна косметика викликає подразнення (запалення) на очах і відповідно сльозотечу. Рекомендуємо ретельно підбирати косметику, і використовувати лише якісну продукцію.
  3. Алергія. Іноді сльозотеча – одна з ознак алергічної реакції. В цьому випадку допоможе застосування антигістамінних ліків.
  4. Щось попало в око. Стороннє тіло на оці чи під повікою викликає сльозотечу. Необхідно звернутися до офтальмолога.
  5. Застуда і запальний процес дуже часто супроводжується сльзотечею. Особливо .якщо у Вас нежить і кашель. Необхідно відразу звертатися до лікаря.
  6. Паревтома після тривалої роботи за комп’ютером до пізна. В цій ситуації потрібно робити перерви в роботі і звернутися до офтальмолога аби підібрати спеціальні краплі, які будуть зменшувати навантаження.

 

Якщо у Вас сльозяться очі необхідно обов’язково звернутися до офтальмолога аби встановити причину і підібрати необхідне лікування.