Про нас

Жоден з нас не може похизувати абсолютним 100%  зором, адже сучасний темп життя просто змушує нас все чістіше користуватись новомодними гаджетами та годинами просиджувати за комп’ютером, що тільки погіршує ситуацію. І саме бажання покращити зір та якість свого життя приводить нас на прийом до офтальмолога. Але головне в цьому — довірити «свій зір» тільки професіоналам, котрі зможуть правильно діагностувати будь-які зміни, надати кваліфіковане лікування та порадити методи профілактики для збереження вашого зору.

Саме така професійна команда працює в офтальмологічному кабінеті «Новий погляд», яка вже понад 15 років займається діагностуванням та лікуванням захворювань пов’язаних з погіршенням зору. Для цього ми застосовуємо тільки сучасне комп’ютерне обладнання, нові методики лікування та перевірені й безпечні медичні препарати.

Наш офтальмологічний кабінет “Новий погляд” відкрився в лютому 2006 року. Він функціонує, як діагностично – лікувальний центр очних захворювань. Основними напрямками роботи є діагностика та лікування розладів зору з застосуванням комп’ютерних методів та сучасної апаратури для стимуляції зору (апаратне лікування), а також підбір окулярів, контактних лінз, та рекомендації з приводу ексимер лазерного лікування.

Першим напрямком роботи кабінету є діагностика та лікування розладів зору. Застосовуються сучасні методи для визначення гостроти зору, корекції та підбору окулярів. Особлива увага приділяється рекомендаціям, як правильно відкорегувати зір: окулярами, контактними лінзами чи використати ексімер лазерну корекцію.

На даному етапі в нашому центрі працює:

  • Грицишин Оксана Іванівна лікар вищої категорії, стаж роботи в офтальмології понад 35 років, практикуючий хірург, проходила стажування за кордоном, має дипломи про проходження заочного навчання діагностики катаракти Гарвардського університету, з діагностики та ексимер лазерного лікування Словацького медичного університету в м.Кошице, сертифікат про проходження навчання з контактної корекції зору фірми BOUSH and LAMB, та інші.
  • Лилик Христина Богданівна лікар офтальмолог вищої категорії, стаж роботи в офтальмології 15 років. Має досвід роботи з контактними лінзами, апаратом Jett Plasmа, проходила стажування за кордоном.
  • Сеник Ольга Євгенівна – медсестра, має практичні навики в роботі з пацієнтами, котрі потребують різних сучасних методів обстеження, та проведення маніпуляцій в кабінеті.